Власники мережі супермаркетів виводили у «тінь» кошти через окуповані території

Власники мережі супермаркетів виводили у «тінь» кошти через окуповані території

У Дніпропетровській області співробітники Служби безпеки викрили схему, в результаті якої керівники мережі продуктових супермаркетів вивели в «тінь» більше 500 тисяч гривень, а на території «ДНР-ЛНР» – понад 500 млн грн. Про це повідомляє прес-служба відомства. 

«Менеджмент мережі систематично проводив фінансово-господарські операції з комерційними структурами, які юридично і фактично знаходяться на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей України. Протягом 2015 року на рахунку 15 фірм з територій, контрольованих терористами ДНР/ЛНР, було перераховано понад півмільярда гривень», — йдеться в повідомленні.

Відзначається, що дані комерційні структури регулярно платять «податки» у так зване «Міністерство доходів і зборів ДНР».

«Для отримання «тіньової» готівки в схемі була задіяна підконтрольна власникам мережі структура, через яку «відмито» понад 50 млн грн. Співробітники спецслужби також встановили, що для мінімізації бази оподаткування керівники мережі проводили операції з облікованою готівкою та реалізовували товари сумнівного походження«, — уточнили у відомстві.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 191 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.загрузка...

Читайте також