Російська православна церква не має важелів упливу на ситуацію в Україні, крім молитви. Про це заявив патріарх Московський і всієї Русі Кирило.

«Я сподіваюся, що неодмінно зможу відвідати українську землю, що зможу помолитися з киянами і жителями інших міст. Служіння патріарха не має ніякого відношення до політики і політичних конфліктів, а слово патріарха завжди несе мир», — заявив він на зустрічі з дітьми-учасниками танцювального колективу «Горицвіт» з Кривого Рогу, котрі здійснюють паломницьку поїздку по святинях РФ.

«Я дуже люблю Україну, і поряд зі мною завжди було і є багато українців», — додав предстоятель РПЦ. Патріарх Кирило наголосив на тому, що у його церкви зараз немає «ніяких сил впливати на політичну ситуацію» в Україні, крім молитви.

«Ми молимося про те, щоб люди повернулися до своїх будинків і щоб встановилися братерські відносини між тими, хто зараз перебуває по різні сторони конфлікту», — сказав глава Російської церкви.

Влітку повідомлялося, що РПЦ нервує через «приниження» Україною князя Володимира і нагадує про «руську цивілізацію».загрузка...

Читайте також

Коментарі