Організатор маршу за федералізацію Кубані отримав політичний притулок в Україні

Краснодарський активіст В'ячеслав Мартинов, один з організаторів маршу за федералізацію Кубані, отримав політичний притулок в Україні. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

Мартинов опублікував фотографію посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, і підписав: "Отримав сьогодні".

Як пише харківське видання STATUS QUO, документи в міграційну службу активіст подавав у Харкові, куди він втік з Краснодара.

Мартинов був затриманий на народному сході, влаштованому 17 серпня 2014 р. замість забороненого чиновниками маршу за федералізацію Кубані. Вимогою акції було утворення в складі Росії автономної Кубанської республіки". Це, на думку організаторів, дозволило б Краснодарському краю ввести регіональну складову податок на курортний бізнес, захистити етнічних українців Кубані, вирішити ряд інших питань. Мартинов був затриманий на акції і заарештований на 15 діб. Після цього він виїхав в Україну.

Рекомендуємо прочитати

Экономист назвал лучшего кандидата на место Гонтаревой

Сотрудничество Украины с Международным валютным фондом будет зависеть от того, кто после Валерии Гонтаревой возглавит Национальный банк....

Це може бути цікавим

Учёные: Законы имеют исключения, а жидкость - отрицательную массу

Мы привыкли, что объект движется туда, куда мы его толкаем, а если толкнуть сильнее, то скорость в выбранном направлении только усилится....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Дослідження показало, що більшість великих українських компаній перебувають в офшорах

Більшість великих приватних компаній використовують офшори....