Гурт "Серебряная Свадьба" презентували новий кліп в Україні

Білоруський гурт «Серебряная Свадьба» випустив новий кліп на пісню Ag. Українська прем'єра кліпу відбулась на cultprostir.ua.

Назвe пісні Ag самі музиканти розшифровують іноді як «Ангел», а іноді як Argentum, що означає срібло. Вона увійшла до однойменного максі-синглу «Серебряной Свадьбы», який був випущений рік тому і ознаменував різкий поворот у творчості музикантів.

Режисер кліпу Світлана Козловська розповіла в коментарі Cultprostir: «Пісня Ag вимагає душевних зусиль для сприйняття. Вона важка і не світла. І думаю, сприймається не всіма, бо гіркі ліки потрібні рідко. У мене не було ніякої первинної ідеї для цього кліпу. Ось як виглядала сценарна заявка, наприклад: «Пісня прощання і відпущення. Елегія. Звернення до того кращого, чим ми перестали бути. Ніхто не пам'ятає, де відбулася підміна. Ми кличемо посидіти з нами поруч, посумувати. Скоро продовжимо шлях».

Колективу «Серебряная Свадьба» цієї осені виповнилося 10 років. З цього приводу гурт дасть серію ювілейних концертів. Бєнька, вокалістка і автор пісень колективу розповіла: «Ми готуємо величезну, я б навіть сказала – безрозмірну, програму, в якій хочемо об'єднати все найкраще, що у нас народилося за 10 років. Піднімемо ранні пісні і дамо їм нове життя. Обов'язково підготуємо кілька прем'єр – заспіваємо зовсім нові пісні, які ще навіть не записані. Це будуть концерти з трьох, чотирьох частин – де ми постараємося показати все, чим жили впродовж цього прекрасного десятиліття. Взагалі, після цього ювілейного міні-туру ми плануємо піти у певне творче підпілля, аби накопичити побільше нового матеріалу. І тому виступати будемо не так часто, як раніше».

Найближчі концерти: 18 грудня - Харків, 19 грудня - Київ

Київ
Sentrum
Шота Руставелі, 11

Рекомендуємо прочитати

NASA опублікувало незвичайний знімок поверхні Марса

Американське космічне агентство NASA опублікувало знімок поверхні Марса, що дозволяє побачити поклади різних порід на поверхні планети....

Це може бути цікавим

Шмели научили друг друга играть в футбол

Учёные из Лондонского университета Королевы Марии обнаружили, что шмели могут научиться передвигать объект к цели (загонять шарик в лунку), наблюдая за моделью насекомого или за живым сородичем....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Видео: даже растолстевшие тигры опасны

Напомним, растолстевшим амурским тиграм придумали программу для похудения....