Чорновіл вважає, що наступною «жертвою» Генпрокуратури стане Ляшко

Чорновіл вважає, що наступною «жертвою» Генпрокуратури стане Ляшко

Тарас Чорновіл прогнозує можливі переслідування Олега Ляшка.

Про це він розповів на своїй сторінці у Facebook.

 — 112 канал оприлюднив інформацію від Сергія Лещенка зі списком головних ухилянтів від виклику в ГПУ на допити в ролі свідків. Перший у списку, хто б ви думали? Звичайно ж Олег Ляшко. Думаю, що дуже скоро його процесуальний статус може кардинально помінятися на підозрюваного. От тільки імовірність, що цей склад ВРУ буде спроможний проголосувати за зняття недоторканності з будь-кого, вельми ілююзорна — включилася кругова порука, — відзначив екс-нардеп.

—  А я згадую свої контакти з ГПУ, коли ще був нардепом. Крім допитів у справі про загибель мого батька, їх не рахую, мене допитували принаймні у трьох справах. Лише в одній я міг бути повноцінним свідком — про записи Миколою Мельниченком розмов у кабінеті Президента Кучми. Дві інші: про отруєння Ющенка й про узурпацію влади Януковичем та в КС у 2010 році, мене взагалі не стосувалися. Тим більше, що стосовно другої, то я був єдиним членом коаліції, який відмовився підписувати те скандальне конституційне подання. Але я спокійно відходив на всі допити (по одній зі справ — 3 дні). І нічого зі мною не сталося, — розповів він.

 — Тому відмова нинішніх від приходу до слідчого для мене — це або визнання ними своєї вини, або ж відверте депутатське хамство: «розступись море — нардеп пливе«, — додав Чорновіл.загрузка...

Читайте також

Коментарі