У Таврійську медики перекривали дорогу, щоб врятувати поліклініку

Незалежна профспілка вже більше півроку бореться за виплату зарплат медикам поліклінічного відділення у м. Таврійську (Херсонська обл., Новокаховська міськрада)та збереження цього медичного закладу. У суботу, 31 жовтня, медики на знак протесту навіть перекривали дорогу. А сьогодні вони отримали наказ про скорочення усіх 50 працівників поліклініки. Про це розповіла голова первинної профспілкової організації Вільної профспілки медичних працівників України Таврійського поліклінічного відділення Державного закладу «Відділкова лікарня станції Херсон ДП «Одеська залізниця» Олена Мусіна.

У місті Таврійськ (Херсонська обл., Новокаховська міськрада) 31 жовтня працівники медзакладу перекривали дорогу поблизу Маячанського переїзду: ходили по пішохідному переходу й пропускали лише «швидкі» та пожежні машини. На акцію протесту вони вийшли з двома основними вимогами: по-перше, виплатити заборговані з 1.04.2015 року й до сьогодні зарплати працівникам; по-друге, зберегти поліклінічне відділення ДП «Відділкова лікарня станції Херсон ДП «Одеська залізниця».

«Про свій протест ми також повідомили міського голову Нової Каховки Володимира Коваленка, голову Херсонської облдержадміністрації Андрія Путілова, – розповіла Олена Мусіна. – Акція дала свої результати: до нас приїхав міський голова Таврійська Микола Різак та заступник мера Нової Каховки Леонід Чурсинов. Вони повідомили, що ніби-то проблеми нашого медзакладу вирішуються. Крім того, Микола Різак сказав, що якщо упродовж тижня не буде змін, то нам виділять транспорт для подальшого пікетування Херсонської облради».

Сьогодні ж працівників поліклініки сповістили про скорочення. Олена Мусіна нагадала, що два місяці тому їх уже скорочували, але через суд вдалося відмінити незаконне звільнення.

«Ось ми отримали наказ, у якому зазначено, що у зв’язку з відсутністю бюджетного фінансування та ліквідацією структурного підрозділу виникла необхідність внесення істотних змін в організацію виробництва й праці лікарні та її структури, – додала вона. – На підставці цього, усі 50 працівників підлягають скороченню. У зв’язку з цим ми плануємо звернутися до Миколи Різака з проханням скликали позачергову сесію міськради для розгляду питання збереження лікувального закладу. Крім того проситимемо депутатів звернутися з цього приводу до Херсонської ОДА, ДП «Одеська залізниця», і за необхідності – до Верховної Ради та Президента України».

За словами профспілкового лідера, медики поліклінічного відділення продовжуватимуть свою боротьбу. Їх підтримують й місцеві жителі, адже це – єдиний медзаклад, який обслуговує 12 тисяч населення міста Таврійська, а також жителів розташованих поблизу сіл, лінійних станцій.

Рекомендуємо прочитати

Исследователи смогли существенно ускорить процесс зарядки химических батарей

Исследователи из Дрексельского университета разработали способ быстрой зарядки батарей....

Це може бути цікавим

Парламент має намір захистити бізнес від «трудових» перевірок. Чи вдасться?

Наскільки запропоновані норми зможуть полегшити ношу бізнесу у цій сфері, – коментує Яків Гольдарб, адвокат, співзасновник Goldarb....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Цукерберг раскритиковал слова Маска о "ключевой угрозе" человечеству

Основатель Facebook Марк Цукерберг не разделил точку зрения главы SpaceX и Tesla Илона Маска, который назвал ключевой угрозой человечеству искусственный интеллект....