На місці катастрофи А321 знайшли паспорти українців

На місці катастрофи А321 знайшли паспорти українців

На місці катастрофи літака Російської Федерації в Єгипті виявили паспорти українців. В цілому ж МНС РФ знайшло на Синаї більше 110 документів загиблих під час аварії A321, повідомляють «РИА Новости».

Як повідомляється, співробітники МНС Росії працюють в улоговині, де виявлений великий фрагмент літака, в якому виявлені особисті речі загиблих при катастрофі лайнера А321.

«Серед документів, знайдених на місці катастрофи, є паспорти громадян України», — сказав директор департаменту пожежно-рятувальних сил МНС Росії Олександр Агафонов.

Він також уточнив, що кількість виявлених документів та особистих речей зростатиме. Роботи тривають. Рятувальники МНС працюють в улоговині, де виявлений великий фрагмент літака з особистими речами та надувним трапом.

Як наголошується, за словами Агафонова, рятувальникам доводиться працювати в складних умовах — це спека, перепади висот, величезна територія.

«Приміром, перепади висоти в улоговині складають 120 метрів, туди рятувальники спускаються по мотузці. Всі знайдені речі упаковуються і доставляються в базовий табір, який знаходиться в 12 кілометрах», — сказав Агафонов.

Читайте також: Єгипетські техніки врятували ще один російський літак від катастрофизагрузка...

Читайте також

Коментарі