МВС відкрило дві справи за порушення прав громадян в Криму

МВС відкрило дві справи за порушення прав громадян в Криму

Міністерство внутрішніх справ України порушило два кримінальних провадження за фактами порушення прав громадян в анексованому Криму. Як повідомляє прес-служба відомства, мова йде про факти незаконного проникнення в житло батьків директора кримськотатарського телеканалу ATR Ленура Іслямова, а також про перешкоджання діяльності громадських організацій, які виступають проти окупації півострова.

«За наявною в Міністерстві внутрішніх справ України інформацією, 2 листопада, представники так званої окупаційної «влади» Криму незаконно проникли в житло батьків ініціатора акції «Блокада Криму» і генерального директора каналу ATR Ленура Іслямова, а також у житло деяких колишніх працівників зазначеного каналу. Під загрозою застосування насильства ці особи незаконно провели ряд обшуків, чим порушили недоторканність житла громадян України на території Автономної Республіки Крим», — йдеться в повідомленні прес-служби міністерства.

У свою чергу 2 листопада слідчий відділ головного управління Міністерства внутрішніх справ України в АР Крим почав досудове розслідування в рамках кримінального провадження, відомості про яке внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 162 («порушення недоторканності житла») Кримінального кодексу України.

При цьому в МВС зазначають, що окупаційна «влада» Криму намагається перешкоджати законній діяльності громадських організацій та їх органів, що виступають проти російської анексії півострова. У зв’язку з цим слідчі ГУМВС України в Криму почали досудове розслідування у кримінальному провадженні за статтею 170 («перешкоджання законній діяльності професійних спілок, політичних партій, громадських організацій») КК.загрузка...

Читайте також

Коментарі