Існують загрози щодо виконання плану дій з лібералізації візового режиму — депутат

Існують загрози щодо виконання плану дій з лібералізації візового режиму — депутат

Існують небезпеки у належному виконанні плану дій щодо візової лібералізації з Європейським Союзом. Про це в ефірі «5 каналу» заявив перший заступник голови Комітету ВР з питань європейської інтеграції Остап Семерак, передає УНН.

«У мене є певні побоювання, що не тільки від Верховної Ради насправді залежить виконання безвізового плану. Домашні завдання стоять не тільки перед Верховною Радою, а й перед іншими центральними органами виконавчої влади, які також повинні якомога швидше завершити виконання своїх планів та завдань», — зазначив він.

Відповідаючи на питання, чи не вийде, що справа затримання Корбана і справи «діамантових прокурорів», дії силовиків до четверга просто розвалять єдність коаліції в голосуванні за пакет законів щодо безвізового режиму, О.Семерак сказав: «Я поділяю ваші побоювання, і останні заяви, які лунають з вуст Генерального прокурора, говорять про те, що є загрози щодо виконання цього плану і ця загроза криється не у Верховні Раді, а в інших стінах. Насправді ці дискусії завтра будуть гарячими, але я більше переконаний, що вони закінчаться вже завтра і не переростуть в триденний чи там більше дискусію щодо затримання».

Раніше Перший заступник голови Верховної Ради України Андрій Парубій на брифінгу повідомив, що парламент розгляне пакет законопроектів, спрямованих на лібералізацію візового режиму з ЄС, 5 листопада.

Читайте також: Опубліковано перелік країн ЄС, які найчастіше відмовляють українцям у візахзагрузка...

Читайте також