Порошенко про затримання Корбана: На ньому ніхто зупинятися не буде

Порошенко про затримання Корбана: На ньому ніхто зупинятися не буде

Президент України Петро Порошенко прокоментував затримання нардепа Геннадія Корбана. Зокрема, він наполягає на прозорості розслідування справ стосовно голови політради партії «УКРОП», передає Інтерфакс-Україна.

«Я підкреслюю і наполягаю, що розслідування має відбуватися максимально прозоро, і створювати підстави для довіри з боку суспільства», — сказав президент в інтерв’ю українським телеканалам, оприлюдненому в неділю ввечері.

«Процеси боротьби з корупцією та рішучі процеси відновлення законності будуть продовжуватися … На Корбаном ніхто зупинятися не буде», — підкреслив П.Порошенко.

«У нас немає імунітету від розслідування, від притягнення до відповідальності за корупційні злочини ні в кого — ні від команди нової влади, де також повинні бути порушені справи, ні від старої влади, де всі винні мають бути притягнуті до відповідальності», — додав президент .

Він підкреслив, що країна повинна найближчим часом почути нові прізвища тих, хто буде притягнутий до відповідальності.

«Я думаю, що наші силовики краще мене знають (хто ці люди — ред.), а я не думаю, що президент повинен в це втручатися», — підсумував П.Порошенко.загрузка...

Читайте також