Коломойський привітав Корбана з першою добою, проведеною в СІЗО

Коломойський привітав Корбана з першою добою, проведеною в СІЗО

Олігарх Ігор Коломойський відреагував на затримання нардепа від «УКРОПу» Геннадія Корбана. 

«Справа Корбана — чиста політика. Я впевнений, це пов’язано з результатами, які партія «УКРОП» отримала на місцевих виборах», — сказав Коломойський у коментарі Lb.ua.

«Мені ніхто не висував жодних вимог, я не відчуваю тиску, тим більше шантажу. Я нормально спілкуюся з АП, ніяких претензій мені не озвучували», — сказав екс-губернатор Дніпропетровської області, відповідаючи на запитання про те, чи можна розглядати Корбана як заручника влади в її боротьбі з самим Коломойським.

«Зрозуміло, ніяких кримінальних злочинів за Корбаном немає, всі звинувачення надумані. Ми не байдужі до його долі і боротимемося в юридичній площині за те, щоб довести це. … Силовики — люди підневільні, ми розуміємо, кому вони підкоряються, чиї команди виконують. Які до них можуть бути претензії? Хіба тільки з погляду формального дотримання закону. Я знаю, що ці так звані справи (за Корбана, — ред.) лежали в папках, покритих пилом. Чому їх дістали саме зараз? Знову-таки: незрозуміла хвороблива реакція (влади, — ред.) на результат «УКРОПу», — зазначив Коломойський.

«Патріотичні сили повинні вести діалог. «УКРОП» — патріотична сила і БПП-Солідарність позиціонується так само», — акцентував він.

Коломойський додав також, що Корбан — зважаючи події — вийшов у вищий ешелон української політики.

«Його можна привітати. Навіть доба, проведена в СІЗО, автоматично виводять у вищу політичну лігу. Пройшов бойове хрещення, можна сказати», — зазначив Коломойський.загрузка...

Читайте також

Коментарі