Він був «побитим»: про катастрофу російського пасажирського літака

Він був «побитим»: про катастрофу російського пасажирського літака

Колишній співробітник «Метроджет», який добре знайомий з літаком авіакомпанії «Когалимавіа», який розбився в Єгипті, розповів, що він був «побитим».

«Цей конкретний борт був, що називається, битим. Тобто, його на землі якийсь час назад вдарили машиною або телескопічним трапом (простіше кажучи «рукавом»). Звичайно, після цього його лагодили, і були перевірки на справність. Але судячи з даних його переміщень в просторі, в останні хвилини перед катастрофою, які я переглянув, пілоти буквально «боролися з літаком» — занадто різкі хаотичні рухи. Могли бути несправні або пошкоджені зовнішні елементи управління. Цей конкретний борт взагалі був дуже проблемний. У нього було безліч технічних відмов раніше «, — цитує його слова Business FM.

У той же час член комісії при президенті РФ з питань розвитку авіації загального призначення, заслужений пілот Росії Юрій Ситник зазначив, що екіпаж, мабуть, був працездатний.

«Не було вибуху, не було зіткнення з стороннім предметом і не було різкої розгерметизації. Раз командир запросив екстрену посадку, значить він був працездатний, розумів, що він хоче зробити. І швидше за все, якщо виникла пожежа в одному з двигунів, то він підбирав майданчик, щоб зробити вимушену посадку поза аеродромом», — підкреслив він.

Також пілот наголосив, що пасажири були пристебнуті — це означає, що все-таки було розпорядження пілота. Тобто, за словами Ситника, це все сталося не моментально.загрузка...

Читайте також