В СБУ розповіли, що знайшли у Корбана 1,5 млн. дол. і зброю

В СБУ розповіли, що знайшли у Корбана 1,5 млн. дол. і зброю

Під час спільної операції Служби безпеки та ГПУ у Дніпропетровську в офісах партії «УКРОП» було вилучено майже $ 1,5 млн. дол., багато зброї, печаток різних організацій, зокрема печатку облдержадміністрації. Про це заявила речник СБУ Олена Гітлянська на спільному брифінгу з Генпрокуратурою, повідомляє Укрінформ.

«Незважаючи на те, що, як тільки Служба безпеки спільно з Генеральної прокуратури почали обшуки, почали надходити докази — вони (докази — ред.) почали відразу знищуватися, але, тим не менш, ми встигли вилучити більше $ 1,3 млн. дол. в офісах і приватних оселях, де проводилися обшуки, ми вилучили більше 40 млн гривень, які формально повинні були бути у благодійному фонді, який фінансувався АТО», — сказала вона.

«Також в офісах благодійних фондів, партій було вилучено багато зброї», — зазначила вона.

Крім того, Гітлянська розповіла, що під час обшуків вдалося знайти більше 210 печаток різних підприємств, зокрема і печатку Дніпропетровської ОДА, а також технічні засоби спостереження, прослуховування тощо.

У той же час вона підкреслила, що в ході операції виявлено валютна виручка, не повернена до державного бюджету підприємствами, які обслуговували цю ОЗГ.

«І це тільки перші результати нашої операції», — додала речник СБУ.

За словами Гітлянської, за рахунок коштів з фонду допомоги АТО фінансувалася так звана «приватна армія», яка офіційно називалася особистою охороною, але незаконно володіла зброєю.

Так, речник СБУ зазначила, що мова йде саме про приватну армію, а не про добровольчі батальйони.загрузка...

Читайте також