Ізраїльські ЗМІ з’ясували, хто збив російський літак в Єгипті

Ізраїльські ЗМІ з’ясували, хто збив російський літак в Єгипті

Російський пасажирський  авіалайнер Airbus компанії «Когалимавіа», який сьогодні вранці впав на території Єгипту, імовірно, був збитий ракетно-зенітним комплексом бойовиків «Ісламської держави» (ІДІЛ), повідомляють деякі ізраїльські ЗМІ.

Ізраїльський новинний сайт DEBKA пише про те, що російський літак Airbus збили бойовики «Ісламського держави» з угрупування «Бейт аль-Макдас».

Також ізраїльське видання повідомляє деякі подробиці про місцевість, де зазнав катастрофи російський авіалайнер, а також про угруповання ІДІЛ.

Читайте також: На борту російського літака перебувало троє українців, — ЗМІ

«Це угруповання принесло цього року присягу вірності «Ісламській державі»… Селище аль-Хасана в центрі Синайського півострова, біля якого знайдено російський літак, розташоване в 20 хвилинах польоту від Джабель ал-Халаль – гірській місцевості, в якій знаходяться основні бази «Бейт аль-Макдас», — повідомляє ізраїльське видання DEBKA.

«…Пасажирський лайнер був збитий в якості помсти за участь у громадянській війні в Сирії на боці режиму Асада», — також повідомляє це ізраїльське ЗМІ.загрузка...

Читайте також

Коментарі