Осінь-зима 2015: де потрібні сезонні працівники

До майбутнього зимового сезону українські роботодавці почали готуватися ще на початку осені. У жовтні їхня активність підвищилася. Галузь туризму, на яку традиційно припадає левова частка сезонних вакансій, сильно постраждала від кризи. Тепер пропозиції для сезонних працівників легше знайти в інших галузях ринку. Міжнародний кадровий портал HeadHunter Україна пропонує добірку найкращих вакансій на період осінь-зима 2015.

Протягом останніх кількох років головним «постачальником» сезонних вакансій був туризм. Сьогодні ця галузь переживає не найліпші часи. Інфляція і падіння рівня життя призвели до того, що українці все рідше користуються послугами турфірм і віддають перевагу проведенню відпустки вдома. Також у зв’язку з воєнними діями на Сході суттєво знизився приплив зовнішніх туристів. Туристичний бізнес дуже чутливий до подій, що відбуваються у країні. Цим пояснюється падіння кількості пропозицій у галузі. Проте, незважаючи на зменшення загальної кількості вакансій, роботодавці відкривають вакансії «під сезон», коли очікується найбільший наплив відпочивальників. У першу чергу, це стосується обслуговуючого персоналу (поварів, офіціантів, барменів).

Також варто відзначити, що цього року список сезонних вакансій поповнився за рахунок пропозицій у інших галузях ринку, в тому числі в сфері продажу, домашнього й робітничого персоналу, транспорту й логістики. Аналіз бази вакансій показав, що сезонні працівники потрібні не лише в західних регіонах, але й у Києві, Харкові, Одесі, Дніпропетровську.

Для спеціалістів у сфері продажу відкрита вакансія Провідного менеджера з продажу цитрусових, сезонних овочів і фруктів. Головні вимоги: вища освіта; досвід роботи в продажу овочів і фруктів від 2-х років; знання ринку збуту; наявність партнерських стосунків із закупівельниками і комерційними директорами ключових мереж; досвід укладання вигідних річних контрактів. Функціональні обов’язки: пошук і приваблення потенційних клієнтів, ведення комерційних переговорів; аналіз конкурентів; контроль дебіторської заборгованості й звітність вищому за рангом керівництву. Роботодавець пропонує конкурентні умови оплати. Також компанія готова розглянути кандидатуру пошукача з іншого міста.

У зв’язку з початком сезону в компанію з виробництва новорічних подарунків потрібен Менеджер з продажу. Пошукач із вищою освітою і досвідом роботи у галузі продажу не менше року повинен уміти продавати і переконувати. Обов’язки майбутнього співробітника: консультації клієнтів по телефону, продаж кондитерських виробів і новорічних подарунків. Робота тимчасова, розрахована на 3 місяці. Розмір зарплати — 8 000 грн (ставка 1 000 + %). На успішного кандидата чекає молодий активний колектив і комфортне робоче місце.

Бажаючі працювати в Буковелі можуть надіслати резюме на вакансію Спеціаліста з групового бронювання. Вимоги: вища освіта; досвід роботи на аналогічній посаді від одного року; розуміння специфіки роботи міжнародного мережевого готелю; знання Opera или Fidelio; володіння англійською на рівні Upper-intermediate. До переліку обов’язків входять: приймання замовлень попередніх групових бронювань; інформаційний і документальний супровід; координування груп на місці; налагодження ефективних бізнес-відносин із клієнтами; ведення документації з бронювання і складання звітів.

Також у Буковелі шукають Адміністратора бару. Функціонал працівника буде включати: організацію роботи бару, обслуговування гостей готелю, облік матеріальних цінностей і проведення інвентаризації. Вимоги досить високі: вища освіта, досвід роботи від 2-х років, упевнене володіння ПК і знання Micros, володіння англійською на розмовному рівні, а також дотримання правил етикету й техніки обслуговування гостей. Співробітникам надають офіційне працевлаштування, житло й харчування, можливість брати участь у професійних і корпоративних тренінгах.

У Києві відкрита вакансія Менеджера з туризму. Досвід роботи не обов’язковий, але якщо в пошукача є проекти й цікаві пропозиції, то компанія надасть змогу їх реалізувати. Співпраця пропонують на таких умовах: вільний графік роботи, наявність робочого місця, оперативна інформаційна і технічна підтримка, заробітна плата — 60% від комісії. У компанії є змога кар’єрного зростання, а також зміни режиму роботи на часткову або повну занятість з постійною ставкою і відсотками.

Мережа ресторанів у Івано-Франківську запрошує на роботу Бренд шеф-повара з профільною освітою, досвідом ефективного управління мережею, навичками розробки й приготування страв авторської кухні. Новому шеф-повару доведеться покращити меню, контролювати якість страв і їх подачу, відстежувати тенденції світової і національної кухні, проводити тренінги і майстер-класи для поварів і персоналу, а також підвищити ефективність роботи кухні.

На сезонну роботу в санаторій потрібна Медсестра. Стаж роботи: від 5 років. Освіта: середня спеціальна. Головне завдання полягає в обслуговуванню відпочиваючих у санаторії. Режим роботи: 6-денний робочий тиждень по 7 годин щоденно.

Із настанням осені зросла потреба в робітничих спеціальностях. Наприклад, у 5-зірковий готель, розташований у центрі Києва, потрібен Двірник з досвідом роботи від 1-го року. Обов’язки: виконання сезонних робіт на ділянці й забезпечення порядку на території (прибирання листя, фасаду). Графік роботи: 2/2 з 7:00 до 22:00. Розмір зарплати: від 3 500 грн. У Львові шукають Оператора котельної. Вимоги: повна середня освіта і наявність посвідчення оператора котельної. Досвід роботи необов’язковий. Працівнику доведеться керувати паровим котлом Е-2,5-09 ГМ. Умови роботи: 12-годинний робочий день, гнучкий графік роботи, надання гуртожитку на період опалювального сезону. Розмір заробітної плати: від 3 000 грн.

У Одесі для швидкого закриття вакансій, у тому числі й сезонних, потрібен Рекрутер. Вимоги до кандидатів: вища освіта, досвід роботи у доборі персоналу від 1 року, знання й активне використання всіх методів проведення співбесід, успішний досвід пошуку рідкісних спеціалістів, а також досвід віддаленого добору персоналу. Серед багатьох обов’язків майбутнього співробітника: масовий сезонний підбір; пошук і підбір персоналу в регіонах; проведення телефонних і особистих співбесід для оцінки; складання висновків щодо кандидатів; первинна оцінка, тестування і адаптація співробітників. На успішного пошукача чекають: конкурентний рівень заробітної платні, оплачувана відпустка і лікарняні, складні й амбіційні задачі, професійний розвиток.

Дані були отримані в результаті аналізу бази даних вакансій і резюме Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна в жовтні 2015 року.

Рекомендуємо прочитати

Пологи платні чи безплатні. Як медреформа вплине на майнову дискримінацію

Міністерство охорони здоров'я спростувало дану інформацію, наголошуючи, що відповідно до останньої редакції від 17 липня ведення вагітності та пологи для громадян ....

Це може бути цікавим

Скільки російських телеканалів заборонили в Україні з початку агресії

За останні три роки Національна рада з питань телебачення і радіомовлення обмежила трансляцію 77 російських каналів в кабельних мережах України....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Сьогодні в один зі столичних районів залишать без води

Сьогодні, 22 серпня, з 10:00 до 22:00 в Подільському районі "Київводоканал" буде проводити планові ремонтні роботиПро це повідомляє прес-служба КМДА....