На вихідних в Україні очікується мінлива хмарність. У суботу і в неділю на більшій частині країни утримається суха погода. У суботу і в неділю температура повітря вночі становитиме -6…+4 градуси, вдень +4…+15. Вітер змінний, переважно південних, західних, південно-західних, південно-східний, північних, північно-східних і північно-західних напрямків, 1-8 м/с.

У північних областях – мінлива хмарність. На вихідних у регіоні переважно суха погода. Вночі від -6 до +3 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться в межах +4…+9. Вітер південних, західних, південно-західних, північних і північно-східних напрямків, 1-5 м/с.

У південних областях очікується мінлива хмарність. У суботу і в неділю в регіоні переважно опадів не передбачається. Уночі від -3 до +2 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +8…+10. Вітер північний, північно-західний і північно-східний, 1-4 м/с.

У Криму – мінлива хмарність. На півострові опадів не передбачається. Температура повітря вночі в межах 0…+4 градусів, удень – до +7…+10. Вітер північних і північно-східних напрямків, 2-8 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У суботу і в неділю в регіоні переважно сухо. Температура вночі -4…0 градусів. Денна температура повітря складе +4…+8 градусів. Вітер західних і північно-західних, східних, північних і північно-східних напрямків, 1-4 м/с.

У західних областях – сонячна погода. У суботу і в неділю в регіоні буде переважати суха погода. Температура повітря вночі до -3…+2 градусів, удень +9…+15. Вітер східний, північний, північно-східний, південний, східний, південно-східний та південно-західний, 1-4 м/с.

У Карпатах – сонячна погода. У суботу і в неділю в регіоні опадів не передбачається. Температура повітря вночі від 0 до +2, удень – від +12 до +13 градусів. Вітер переважно східний, північно-східний і південно-західний, 1-3 м/с.

У центральних областях – мінлива хмарність. У суботу в регіоні буде переважати суха погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть -4…0 градусів, удень +5…+10. Вітер східних, північних і північно-східних, південних і південно-західних напрямків, 1-5 м/с.загрузка...

Читайте також