Як голосували студенти гуртожитків у Києві: попередній аналіз ОПОРИ

Громадянська Мережа ОПОРА пропонує Вашій увазі короткий аналіз голосування на двох дільницях міста Києва, де переважною більшістю виборців є студенти.

Цікавим для аналізу, з огляду на повідомлення про підкуп виборців, є голосування студентів, що проживають у гуртожитках КНЕУ та є виборцями на двох дільницях 118 виборчого округу: ДВК №801027 та ДВК №801028. Згідно даних, що опублікував на своїй фейсбук-сторінці кандидат у депутати від Блоку Петра Порошенка «Солідарність»Богдан Баласинович, досить нетиповим є результат партії «Єдність» у вищезазначеному окрузі.

Зокрема, на ДВК № 801027 партія набрала 40, 7% голосів виборців, а на ДВК № 801028 – 37, 4 %, при чому середній результат партії в межах округу коливається у межах 18-23%.

29.10 ogrug118 iavka

29.10 ogrug118 ednist29.10 ogrug118 bpp

Варто відзначити, що протягом дня голосування декількома спостерігачами на ДВК №801027 та ДВК №801028 були складені акти про порушення, а згодом під час складання протоколу про підрахунок голосів, ряд членів вище вказаних дільничних виборчих комісій написали окремі думки до протоколу. Спостерігачі та члени ДВК зауважували, що протягом дня голосування у приміщення для голосування, попри досить низьку явку, приходили організовані групи студентів по 20-25 чоловік, тому результат волевиявлення може бути спотворений.

Крім того, як вже повідомляла ОПОРА, що ввечері 25 жовтня біля ДВК № 802027 (пр. Перемоги 54/1) був виявлений автобус зі списками виборців. На місці працювала слідчо-оперативна група, була написана заява щодо підкупу виборців. Пізніше, за повідомленням кандидата у депутати від Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Богдана Баласиновича, було розбито скло у його автомобілі.

29.10 balasinovich avto

Ще однією з найбільш обговорюваних дільниць є ДВК № 800020 (вул. Блакитного, 8), де переважною більшістю виборців є студенти НУБіБ.

Перш за все досить аномальною є явка на даній виборчій дільниці – 61, 5% (середня явка по Києву згідно даних КМДА - 41,87%), а також результати голосування за окремі партії. Наразі ОПОРА готує більш розгорнутий аналіз по дільниця, де голосували представники студентства.

Рекомендуємо прочитати

Соцсети щокировал новый фейк на РосТВ

На российском канале в пропагандистской передаче лидер мелитопольского "Антимайдана" Екатерина Уманец заявила, что украинцы дошли до крайности, что "оплачивают проезд солью"....

Це може бути цікавим

Відбулося успішне випробування новітньої української ракети

Щойно відбулося успішне випробуванням новітньої української ракети....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

На Харківщині спіймали проросійського кримінального авторитета

На Харківщині співробітники Служби безпеки України спільно з Нацполіцією затримали учасників міжрегіонального злочинного угруповання, які погрозами та насильством «віджимали» майно громадян....