Як голосували студенти гуртожитків у Києві: попередній аналіз ОПОРИ

Громадянська Мережа ОПОРА пропонує Вашій увазі короткий аналіз голосування на двох дільницях міста Києва, де переважною більшістю виборців є студенти.

Цікавим для аналізу, з огляду на повідомлення про підкуп виборців, є голосування студентів, що проживають у гуртожитках КНЕУ та є виборцями на двох дільницях 118 виборчого округу: ДВК №801027 та ДВК №801028. Згідно даних, що опублікував на своїй фейсбук-сторінці кандидат у депутати від Блоку Петра Порошенка «Солідарність»Богдан Баласинович, досить нетиповим є результат партії «Єдність» у вищезазначеному окрузі.

Зокрема, на ДВК № 801027 партія набрала 40, 7% голосів виборців, а на ДВК № 801028 – 37, 4 %, при чому середній результат партії в межах округу коливається у межах 18-23%.

29.10 ogrug118 iavka

29.10 ogrug118 ednist29.10 ogrug118 bpp

Варто відзначити, що протягом дня голосування декількома спостерігачами на ДВК №801027 та ДВК №801028 були складені акти про порушення, а згодом під час складання протоколу про підрахунок голосів, ряд членів вище вказаних дільничних виборчих комісій написали окремі думки до протоколу. Спостерігачі та члени ДВК зауважували, що протягом дня голосування у приміщення для голосування, попри досить низьку явку, приходили організовані групи студентів по 20-25 чоловік, тому результат волевиявлення може бути спотворений.

Крім того, як вже повідомляла ОПОРА, що ввечері 25 жовтня біля ДВК № 802027 (пр. Перемоги 54/1) був виявлений автобус зі списками виборців. На місці працювала слідчо-оперативна група, була написана заява щодо підкупу виборців. Пізніше, за повідомленням кандидата у депутати від Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Богдана Баласиновича, було розбито скло у його автомобілі.

29.10 balasinovich avto

Ще однією з найбільш обговорюваних дільниць є ДВК № 800020 (вул. Блакитного, 8), де переважною більшістю виборців є студенти НУБіБ.

Перш за все досить аномальною є явка на даній виборчій дільниці – 61, 5% (середня явка по Києву згідно даних КМДА - 41,87%), а також результати голосування за окремі партії. Наразі ОПОРА готує більш розгорнутий аналіз по дільниця, де голосували представники студентства.

Рекомендуємо прочитати

Интерпол ответил на запрос РФ объявить в розыск Арсения Яценюка

После отправления МВД Украины письма в Интерпол, международная полиция приняла решение не объявлять в розыск экс-премьера Украины Арсения Яценюка....

Це може бути цікавим

Политолог назвал имя преемника Путина

Кандидатом в преемники президента России Владимира Путина является не Дмитрий Медведев, а Алексей Дюмин....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Немецкий журналист развенчал главные мифы российской пропаганды об Украине

История Крыма и современные события в Украине – таковы основные темы среди самых популярных мифов Кремля, – считает известный журналист Борис Райтшустер....