В «Укравтодорі» запевняють, що повністю готові до зими

В «Укравтодорі» запевняють, що повністю готові до зими

Дорожні підприємства готові до боротьби з наслідками перших холодів — дощем і ожеледицею. Про це повідомляє прес-служба «Укравтодор».

«На сьогоднішній день кількість технічної солі з урахуванням залишків минулого року — на рівні 60%, що є цілком прийнятним показником ступеня готовності дорожніх підприємств до ускладнення погодніх умов. Аналогічними темпами здійснюється заготівля фрикційних матеріалів — об’єм піску, необхідного для обробки дорожнього покриття при мінусовій температури, також на рівні 60%», — зазначає прес-служба.

В «Укравтодорі» повідомили, що на завершальній стадії перебуває підготовка техніки, що працює на дорогах взимку. Її загальний обсяг складі 6,9 тисяч одиниць, в тому числі і та, що сьогодні задіяна на проведення ямкового ремонту. З настанням холодів все технічні засоби будуть переобладнані і спрямовані на розчищення і обробку дорожнього покриття.

Згідно з повідомленням прес-служби, досі відкрите питання забезпечення дорожніх підприємств пально-мастильними матеріалами незабаром буде вирішене за умови повернення за рахунок сприяння міських державних адміністрацій в областях та місті Києві.

Читайте також: Столичний водій постраждав через люк, який стирчить над дорогоюзагрузка...

Читайте також