Росавіація запропонувала Україні узгодити дату скасування взаємних санкцій на авіаперевезення

Згідно із документом, який було направлено міністерством транспорту Росії до т.в.о. Державіа України Едуарду Дьоміну, російська сторона пропонує узгодити дату спільного скасування обмежень на пасажирські авіаперевезення між Україною та Росією. Про це йдеться у підписаному головою Росавіації Олександром Нерадьком документі, передає УНН.

У Росавіації привітали початок продуктивного діалогу із Державною авіаційною службою України щодо відновлення авіасполучення між Україною та Росією.

У документі висловлена пропозиція російської сторони задля нормалізації ситуації.

"Враховуючи, що у рамках зустрічі, яка відбулася у Брюсселі (ред. – 23 жовтня) не було прийнято жодних рішень, які б сприяли нормалізації ситуації у припиненому авіасполученні, а заборона на польоти уже набрала чинності, хотів би ще раз сформулювати суть російської пропозиції – у повній відповідності до міжнародного права, взаємно і одночасно, з узгодженною датою, скасувати усі обмеження на пряме повітряне сполучення і на транзит для російських та українських авіакомпаній", - звернувся А.Нерадько до Державіа.

Серед аргументів Росавіація наводить той пункт, що такі санкції лише "сприятимуть розвитку не російських, і не українських компаній, а їх конкурентам з третіх країн".

У Росавіації нагадали, що з 25 жовтня 2015 року під заборону на здійснення авіарейсів підпали 25 російських авіакомпаній. При цьому, 75% пасажирів, які подорожували між Росією та Україною, є громадянами України. Рішення щодо припинення авіасполучення між країнами у Росавіації назвали політизованим.

Крім цього, у Росавіації зауважили, що не розглядатимуть інших пропозицій.

"Інших, запропонованих нам під час брюссельської зустрічі, половинчастих рішень, будь-то варіант підбору для польотів між пунктами Росії та України тих російських авіакомпаній, які раніше не здійснювали польотів до Криму і, відповідно, не підпадають в Україні під санкційний президентський указ, або зняття взаємних обмежень виключно на транзитні польоти, пропонуємо не розглядати, оскільки вони не забезпечують вирішення головного питання – збереження регулярного авіасполучення між містами Росії та України", - наголосили у документі.

Звернення від Росавіації було надіслано 28 жовтня 2015 року до т.в.о. Державної авіаційної служби України Едуарда Дьоміна, а також копії були надіслані до ряду українських авіапідприємств.

Читайте також: Украина сделала серьезный шаг к окончательному разрыву связей с Россией — закрыла авиасообщение

Рекомендуємо прочитати

Найдены пригодные для жизни экзолуны

Ученые из Технологического университета Суинберна и Университета Южного Квинсленда (Австралия) назвали восемь экзопланет, на спутниках которых может существоват....

Це може бути цікавим

Россия ответила на слова Турчинова о въезде по биометрии

Чиновники России отметили, что должны зеркально ответить на предложение главы СНБО Александра Турчинова....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

На Торецк надвигается техногенная катастрофа

В результате бездействия руководства ОРДЛО Торецку грозят взрывы и отравления местных жителей....