На відреставрованій Поштовій площі вже всохли висаджені дерева

На відреставрованій Поштовій площі вже всохли висаджені дерева

Дерева, висаджені «Київзеленбудом» на Поштовій площі у серпні, уже всохли. Про це у Facebook написав представник Національного екологічного центру України – Олександр Соколенко.

«Класична картина. На типу відремонтованій Поштовій площі зеленбудівці насадили дерев, зокрема, західних туй та віргінських ялівців, і, як водиться, забули полити. Результат на фото нижче», — написав еколог.

Він відзначив, що подібні речі стаються у Києві не вперше.

«У «Київзеленбуду» це правило. Наприклад, під Євро-2012 відремонтований проспект Бажана засадили сотнями саджанців туї. Скільки туй росте там зараз? Відповідь – 0 штук. Та сама картина на всіх без винятку об’єктах, що відкривали останніх так років 10. Приклад – розв’язки біля мосту Патона, біля метро «Дніпро» та на перетині Столичного шосе та проспекту Науки. Хто пам’ятає, там теж висаджували туї та ялівці. Що там зараз?», — обурився Соколенко.

Він додав, що посадковий матеріал надходить «Київзеленбуду» у контейнерах, з непошкодженою кореневою системою. Тому єдина причина всихання цих дерев – відсутність догляду після посадки.

Еколог припустив, що зеленбудівці можуть знищувати дерева навмисно, щоб знову купувати і саджати нові.

«Ще й купуватимуть за завищеними цінами. Як це робиться зазвичай. Озеленення-справа прибуткова!», — підсумував Соколенко.загрузка...

Читайте також

Коментарі