Кожен киянин зобов’язаний встановити газовий лічильник — Пантелєєв

Кожен киянин зобов’язаний встановити газовий лічильник — Пантелєєв

У кожній київській квартирі має  бути лічильник обліку газопостачання. Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв, передає «Город Киев».

«У кожній квартирі повинен бути газовий лічильник. Він показує реальне споживання газу. І, якщо ми використовували, наприклад, 2 куб. газу, то зобов’язані заплатити за них. Жодних претензій бути не повинно. Коли ми виїжджаємо за місто — в приватний сектор, то там є 100% облік газоспоживання. І це має стосуватися багатоквартирного житлового фонду», — сказав Пантелєєв.

Чиновник зазначив, що якщо раніше існувала проблема з установкою газових лічильників через їх габаритів, то зараз цієї проблеми немає.

«Була проблема з установкою лічильників через їх громіздкість — вони не вписувалися під інтер’єр, нікуди було поставити. Зараз ця проблема відпала — лічильники сучасні, невеликі — досить компактні. Ми повинні ставити їх в кожній квартирі», — пояснив Пантелєєв.

У «Київгазі» обіцяють, що за решту місяців до кінця поточного року встигнуть встановити понад 15 тис. таких лічильників. Їх установка буде проводитися безкоштовно.загрузка...

Читайте також

Коментарі