Евакуатори знову забиратимуть неправильно припарковані авто

З 7 листопада на вулицях українських міст з'являться евакуатори, які забиратимуть неправильно припарковані авто. Евакуатори вже три місяці працюють у Києві, щоправда, забирають автомобілі тільки у виняткових випадках. Пр оце повідомляє Автовод.

Забиратимуть машини будуть також за водіння в нетверезому вигляді, за стоянку і зупинку в місцях під заборонним знаком або на зупинці.

Якщо ж водія в машині не буде, то авто можуть забрати без його відома, оскільки це грубе порушення правил дорожнього руху, пояснили в міліції.

Водієві доведеться телефонувати на 102, щоб з'ясувати, куди поділося його авто - записок залишати ніхто не збирається. Диспетчер повинен буде з'ясувати за номером автомобіля куди його відвезли.

Щоб забрати свій автомобіль, доведеться заплатити штраф 255-680 грн. плюс роботу евакуатора. Його виклик у великих містах обійдеться від 350 до 500 грн, разом з навантаженням - 800-1200 грн, в залежності від ваги машини. Крім того, потрібно буде оплатити простій автомобіля на штрафмайданчику.

Юристи в сою чергу запевняють, що забирати авто таким чином - це порушення конституційних прав, так як автомобіль це недоторканна власність, і забрати її без рішення суду ніхто не має права.

Також виникне багато питань і до цілісності й схоронності авто при евакуації та зберіганні на майданчику. Не секрет, що раніше через це виникали скандали - авто могли подряпати, на майданчику воно виявлялося без коліс і часто з розбитими шибками.

Рекомендуємо прочитати

Фотография оказалась средством от складирования ненужных вещей

Помимо инноваций современная экономика ориентирована на принципы вторичного использования....

Це може бути цікавим

Я не стал бы держать пари, что Трамп через год все еще будет президентом, - Джеффри Сакс

(c) AFP 2017Поведение Трампа на международной арене вызывает недоумение у многих европейских политиков....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

У центрі Києва на важливій вулиці обмежать рух

У Києві обмежать рух на вул....