Зазомбовані молоді путінці виступають проти Хелловіна

Зазомбовані молоді путінці виступають проти Хелловіна

Молоді православні активісти Москви проведуть у п’ятницю ввечері на Старому Арбаті акцію «Анти-Хелловін».

Її учасники організовують збір підписів на підтримку законодавчої ініціативи щодо обмеження публічного святкування Хеллоуїна, а також повної заборони на використання атрибутики свята в дитячих садках і школах. Про це редакції порталу «Інтерфакс-Релігія» повідомили в середу в прес-службі молодіжного правозахисного клубу «За віру і Батьківщину», який ініціює захід.

«Свято має чисто язичницьке коріння і штучно прив’язується до Дня всіх святих. Хелловін — свято жертвопринесення кельтському богу смерті. Язичники надягали на себе маски страховиськ, зображуючи мерців, які повернулися в свої будинки. Поступово це язичницьке свято фактично витіснило згадку про свято Всіх святих, що   відзначається західною церквою в цей день», — відзначили в клубі.

Організатори акції також вважають, що «елементи західної коммерціоналізірованной культури використовуються для пропаганди чужих для більшості жителів Росії ліберальних цінностей».

«У Росії багато веселих свят та цікавих традицій, які були забуті в часи безбожної радянської влади. Треба відроджувати свою російську культуру, а не користуватися західним сурогатом, який нам підсовують в якості чергових «бус для дикунів» — зазначили вони, додавши, що без власного національної самосвідомості неможливе існування жодного суверенної держави.загрузка...

Читайте також

Коментарі