На україно-білоруському кордоні затримали двох бойовиків

На україно-білоруському кордоні затримали двох бойовиків

У Рівненській області на пункті пропуску «Прикладники» прикордонники Луцького загону затримали двох українців для перевірки двох громадян України, причетних до діяльності незаконних збройних формувань. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби України.

«Під час перевірки громадяни України пред’явлення свідоцтва на повернення, тому було прийнято рішення з’ясувати всі обставини їхньої подорожі. До перевірки були залучені співробітники СБУ», — зазначає прес-служба відомства.

Перевіряючи інформацію, правоохоронці встановили, що ці громадяни є вихідцями з Луганської та Донецької областей. Згодом було встановлено, що дані особи, можливо, причетні до діяльності незаконних збройних формувань.

«У Білорусі вони потрапили з Росії, виїхавши через закритий пункт пропуску «Ізварине». Правоохоронці знайшли фото одного з них, на якому він був одягнений у військовій формі з нашивкою «Новоросії» та з зброєю на тлі броньованої техніки», — повідомили прикордонники.

В даний час громадян притягнуті до відповідальності за незаконне перетинання кордону та передали співробітникам СБУ для проведення подальших перевірочних заходів.загрузка...

Читайте також