Харчування в швидкісних поїздах подешевшало на 20%

Харчування в швидкісних поїздах подешевшало на 20%

Державне підприємство «Українська залізнична швидкісна компанія» (УЗШК) з 20 жовтня знизила на 10% вартість харчування на швидкісних поїздах «Інтерсіті» та «Інтерсіті+».

Як повідомила прес-служба компанії «Українська залізниця», до складу якої входить УЗШК, рішення про здешевлення харчування було прийнято на прохання пасажирів компанії.

«На бажання пасажирів оператор надання послуг харчування у швидкісних поїздах прийняв рішення знизити вартість продуктів харчування на 10% з 20 жовтня. Раніше планувалося це зробити з 1 листопада 2015 року», — йдеться в повідомленні.

Також представники компанії зазначили, що це вже другий етап зниження цін, до цього на 10% ціни було знижено 16 жовтня.

Як повідомляє УНІАН, раніше пасажири неодноразово зазначали, що вартість харчування на швидкісних поїздах «Інтерсіті» в кілька разів завищена порівняно з реальною вартістю продуктів.

Крім того, в середині жовтня УЗШК визнала таким, що не відбувся, проведений 20 серпня цього року конкурс з визначення оператора для надання послуг харчуванняпасажирам швидкісних поїздів категорій «Інтерсіті+» та «Інтерсіті». У цьому зв’язку УЗШК повідомила про намір провести наступний конкурс наприкінці листопада – на початку грудня 2015 року.

 загрузка...

Читайте також