«ЛНР» хоче сама «написати» закон про вибори і провести їх без України

«ЛНР» хоче сама «написати» закон про вибори і провести їх без України

Місцеві вибори в Україні вчора, 25 жовтня, відбулися з грубими порушеннями стандартів ОБСЄ та демократичних процедур. Незалежні спостерігачі зафіксували рекордне число фактів підкупу і залякування виборців, фальсифікації при голосуванні і підрахунку голосів, — переконаний головений терорист Луганщини О. Плотницький.

За його словами, «Порошенко не тільки проігнорував критику закону про вибори з боку БДІПЛ ОБСЄ».

 — Ця організація вказувала на неясність і заплутаність закону, внутрішні суперечності, невідповідність стандартам демократії. Але навіть і цей шахрайський закон застосували з нечуваним розмахом правопорушень і підтасувань. Вибори повністю зірвані в найбільшому місті Донецької області Маріуполі. Те ж саме в Красноармійську, — розповів «експерт» терористів.

Він переконаний, що «Мінські угоди вимагають проведення виборів у Луганській і Донецькій Народних Республіках за стандартами ОБСЄ та за законом України».

 — Ми бачимо, що Україна не вміє чи не хоче слідувати стандартам ОБСЄ на власній території. Тому нічого їм робити і на наших майбутніх виборах. Ми проведемо їх самі за стандартами ОБСЄ і при спостереженні БДІПЛ. І виборчий закон для України самі напишемо. Очевидно, самі вони не вміють ні писати хороші закони, що відповідають вимогам ОБСЄ, ні виконувати їх. Нехай спочатку самі навчаться дотримуватися стандартам ОБСЄ, а потім інших вчать, — додав він.загрузка...

Читайте також

Коментарі