Країни, які розслідують катастрофу Боїнга рекомендуватимуть зміни правил безпеки польотів

Країни-учасниці розслідування MH17 підготують і передадуть до ІСАО спільні рекомендації по зміні правил безпеки польотів – Геннадій Зубко

Нагальним завданням для усього цивілізованого світу є розробка рекомендацій, які унеможливлять повторення трагедії MH17.  З цією метою українські фахівці підготують та передадуть Нідерландам та ІСАО свої пропозиції щодо підсилення правил та стандартів безпеки польотів. При цьому, на думку України,  таку  роботу варто  було б скоординувати з усіма іншими учасниками технічного розслідування.

Також Україна і надалі продовжить тісну співпрацю з нідерландською стороною. Про це сказав Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, голова Міжвідомчої комісії з розслідування причин авіакатастрофи літака Боїнг-777-200 Геннадій Зубко за підсумками зустрічі з заступником голови Ради з безпеки на транспорті Королівства Нідерланди  Ервіном Мюллером, головою Комісії з розслідування катастрофи Боїнг-777-200 (рейс МН17) Хайзбертом Вогеларом, генеральним секретарем Ради з безпеки на транспорті Королівства Нідерланди  Ієп Віссер.

За словами Геннадія Зубка, розслідування причин катастрофи літака Боїнг-777, що проводилося Радою з безпеки на транспорті Королівства Нідерланди (РБТ), завершено. Підготовлений нідерландськими фахівцями звіт за його результатами містить детальний аналіз того, як відбувався політ літака над територією України, та висновок стосовно того, що стало причиною його падіння. Як зазначено у звіті, катастрофа була спричинена вибухом бойової частини ракети, випущеної зенітно-ракетним комплексом «Бук». При цьому протягом технічного розслідування було розглянуто і відкинуто всі інші можливі причини катастрофи, що також знайшло своє відображення у звіті.

Особливо важливим є фактичний збіг результатів досліджень, здійснених незалежно експертними установами України та Нідерландів щодо типу ракети, яка вразила літак, її бойової частини, а також траєкторії польоту й місця пуску ракети.

Розслідування мало незалежний, неупереджений і прозорий характер. РБТ було проведено надзвичайно кропітку роботу, зібрано та проаналізовано великий обсяг матеріалу.

Україна всіляко сприяла Нідерландській стороні у проведенні розслідування та надавала усі наявні матеріали. «Ми вдячні РБТ та експертам, які брали участь у розслідуванні, за конструктивну співпрацю і високо цінуємо їхній професіоналізм», - підсумував зустріч Геннадій Зубко.

Рекомендуємо прочитати

В Киеве проходит Марш солидарности с крымскотатарским народом

В столице проходит Марш солидарности с крымскотатарским народом, украинцами и людьми других национальностей, которые проживают в аннексированном Крыму....

Це може бути цікавим

Лия Ахеджакова о Борисе Немцове: Для меня эпоха веры и даже слабой надежды закончилась пулей, которую он получил в спину

Я не была знакома с Борисом Ефимовичем, но когда-то пересекались, мы здоровались, не более того....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Глядачів шокував вчинок Джамали на "Голосі країни"

“Що ви з нами зробили? Чому ви нас так довго мучили і не повертали нас? Ви робили все щоб ми не повернулись....