У Дніпропетровську жителям пропонують гроші, якщо проголосують за Філатова на виборах

У Дніпропетровську жителям пропонують гроші, якщо проголосують за Філатова на виборах

У Дніпропетровську жителям невідомі пропонують гроші за голосування на виборах за кандидата в міські голови від партії «Укроп» Бориса Філатова. Про це з посиланням на дані міліції повідомляє народний депутат, екс-голова КВУ Олександр Черненко у своєму Facebook.

«Щойно спілкувався з керівником слідчого відділу Дніпропетровська. За його інформацію, до міліції звернувся громадянин, який вказав, що на його мобільний телефон зателефонувала невідома особа і запропонувала гроші за голосування за одного з кандидатів на посаду міського голови Дніпропетровська», — написав він у соцмережі.

Також, за його словами, було названо адресу, за якою пропонувалося отримати аванс.

«Реагуючи на звернення, міліція направила за вказаною адресою співробітника у «штатському», який представився виборцем, що прийшов за обіцяними коштами. Співробітник встановив, що за вказаною адресою громадянам видавали по 50 гривень і ще 350 обіцяли видати після виборів», — розповів Черненко.

12182434_10153819455309406_4986731750276246442_o

Він також зазначив, що квартира виявилася орендованою, власник квартири дозволив правоохоронним органам провести там необхідні оперативні дії.

«У квартирі було затримано громадянина Г., в якого вилучили 4900 гривень, мобільний телефон (із якого зокрема здійснювався дзвінок на номер заявника в міліцію), списки номерів телефонів інших громадян, агітаційну продукцію однієї з партій (назва якої співзвучна з однією городньою рослиною)», — підкреслив нардеп.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 160 КК (підкуп виборців), із затриманим громадянином тривають слідчі дії.

Як відомо, кандидатом у мери Дніпропетровська від партії Ігоря Коломойського «Укроп» є чинний нардеп Борис Філатов.загрузка...

Читайте також