Під Києвом водій маршрутки напав на дівчину через пісню про Леніна

Під Києвом водій маршрутки напав на дівчину через пісню про Леніна

У Бучі 23 жовтня вдень водій маршрутки №381 напав на пасажирку через прохання зробити тихіше пісню про Леніна, що грала на весь салон.

«У центрі міста на мене напав водій маршрутки за те, що я попросила зробити тихіше пісню про Леніна. Забрав телефон, на який я його зняла, спробував витерти фото, відмовився висадити на моїй зупинці. Погрожував, а коли я звернулася до пасажирів з проханням викликати міліцію — ті заявили, що хочуть їхати далі і «не злите водія», — пише на своїй сторінці в Facebook Olena Stepanenko, передає «Сегодня«.

12096156_877988068986317_5731867139577897900_n
Вона зазначила, що водій при цьому кричав «про хунту, яка повалила Леніна, і російський газ, який ми всі крадемо … Забирайтеся в свою Німеччини, не сваріть нас з Росією, фашисти недобиті».

Як зазначила дівчина, водій її «викинув з телефоном на перехресті посеред проїжджої частини — і пообіцяв знайти пізніше».

Дівчина вирішила поскаржитися на водія, однак, за її словами, його колеги відмовилися надати телефон їх керівника і сказати його прізвище. Однак повідомили, що його звуть Юрій.загрузка...

Читайте також

Коментарі