Тука: Міфи про «кривавих хлопчиків» поступово втрачають свою актуальність

Тука: Міфи про «кривавих хлопчиків» поступово втрачають свою актуальність

Голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука вважає, що Захід і Схід поступово зживають «страшні» міфи про один одного.

Про Тука написав на своїй сторінці в Фейсбук.

Вчора була чергова зустріч з педагогами. Цього разу — в Сєвєродонецьку. Знову багато позитиву. В черговий раз переконуюся — людям потрібно спілкування з владою. Просте спілкування. Не доповіді, ні звіти — спілкування! Знову говорили про все: про освіту, про зарплату, про політику і про розвиток міста. Про війну і про світ, про медицину і про тарифи …

Одного разу «зірвав овації» залу! Жінка задала дуже незвичне запитання:

— Що вас найбільше вразило приємно і що вас найбільше засмутило? На першу частину я відповів, приблизно, так:

Ми всі, громадяни України, у великій мірі живемо в своєму замкненому просторі. Ми мало подорожуємо, ми не знаємо світ. Ми не знаємо своєї рідної держави, своєї України! Замкнутим суспільством дуже легко маніпулювати. У будь-якій частині України!

Саме тому покидькам вдалося поширити міф про «кривавих бандерівців», «фашистів» і про «дядька Сема», який ночами не спить і все мріє про те, як йому «поработіть вільний Донбас».

З іншого боку, я, наприклад, був так само заангажований щодо «всі на Сході терористи» і «всі ненавидять Україну». Коли ми відправляли дітей на канікули на Захід, в першу групу ми не могли назбирати необхідну кількість бажаючих — батьки боялися відпускати дітей в «кровожерливих фашистів-бандерівців». Погодилися тільки 9 сімей з 35!! Друга група вже була повністю укомплектована. З неї семеро дітей просили дозволити їм залишитися!

На третій заїзд на 35 міст було 53 бажаючих. Діти, які повернулися, сміялися зі своїх батьків / сусідів з приводу «кривавих хлопчиків», «снігурів» і решти ідіотизмув. Зараз я можу так само сміятися з тих, хто мені розповідає про «гнилих східняків», які чекають секунди, щоб встромити ніж в мою спину!

І тут люди почали плескати в долоні! Несподівано для мене … Тобто, вони так само втомилися від цих штампів!» — зазначив Туказагрузка...

Читайте також

Коментарі