Члени терористичних організацій «ЛНР» і «ДНР» намагаються вступати на навчання до вищих навчальних закладів України. Про це повідомляє СБУ, передає Політична кухня.

За інформацією видання у Міністерстві освіти і науки зафіксували спроби надходження від таких незаконних збройних формувань — «міліція ЛДНР», «прокуратура ЛДНР, «міністерство державної безпеки ЛДНР», «збройні сили ЛДНР». Їх метою є доступ до місць з найбільшим рівнем терористичної загрози, зокрема, гуртожитків, навчальних і адміністративних будівель ВНЗ.

 — Прийом до розгляду документів, виданих або завірених самопроголошеної владою на тимчасово окупованій території Криму, Севастополя і частини території Донецької та Луганської областей, тимчасово контрольованої терористичними угрупованнями, суперечить законодавству України, — йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що в майбутньому ніякої юридичної сили не матимуть документи про освіту, видані окупаційними структурами РФ та самопроголошеною «владою» на території АР Крим, міста Севастополь і тимчасово не контрольованих частинах території Донецької та Луганської областей.загрузка...

Читайте також

Коментарі