У четвер в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. На більшій частині країни прогнозується дощова погода, інколи зі снігом. Температура повітря вночі складе 0…+13 градусів, удень +2…+17. Вітер змінних напрямків, переважно східний, південно-східний, північний, північно-західний, південно-західний і північно-східний, 1-7 м/с.

У північних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважати сніжно-дощова погода. Вночі повітря охолодитися до 0…+6 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +2…+8. Вітер східний, південний і південно-східний, 1-5 м/с.
У південних областях – мінлива хмарність. У регіоні можливий невеликий дощ. Уночі стовпчики термометрів покажуть +5…+8 градусів, удень повітря прогріється до +9…+14. Вітер північний, північно-західний і північно-східний, 1-6 м/с.

У Криму очікується хмарна погода з проясненнями. На півострові висока ймовірність дощу. Вночі температура повітря складе +9…+13 градусів. Денна коливатиметься від +14 до +18. Вітер східний, північний і північно-східний, 1-5 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно дощова погода. Вночі до 0…+6 градусів, денна температура повітря становитиме +3…+8. Вітер східних і південно-східних напрямків, 1-6 м/с.

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважати дощова погода. Температура повітря вночі опуститься до +2…+6 градусів, удень підніметься до +5…+10. Вітер південний, східний, південно-східний та південно-західний, 1-4 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями. У регіоні вночі можливий невеликий дощ. Температура повітря вночі до +4…+5, вдень до +6…+9 градусів. Вітер переважно північний і північно-східний, 1-3 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно дощова погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть +1…+5 градусів, удень – від +4 до +12. Вітер західний, північно-західний та південно-західний, 1-5 м/с.загрузка...

Читайте також

Коментарі