Донецькі терористи вважають, що Порошенко програв у Мінських переговорах

Донецькі терористи вважають, що Порошенко програв у Мінських переговорах

Головний терорист окупованої Донеччини Олександр Захарченко розповів про зустріч «нормандської четвірки» в Парижі і про причину продовження Мінських угод на 2016 рік.

 — Чому відбулася зустріч «нормандської четвірки» в Парижі? Європа зрозуміла, що Київ не хоче виконувати Мінські домовленості, тому була зібрана зустріч в Парижі, на якій Європа дала зрозуміти Порошенко, що Мінські угоди виконувати треба. З боку України вийшло, що політично й дипломатично Порошенко програв у Мінських переговорах. Цей програш прирівнюється, на мою думку, до «Дебальцевського котла», — цитують терориста підконтрольні медіа.

За його словами «на жаль, Україна сама себе поставила в безвихідь, і вихід з нього тільки один — продовження Мінських угод на 2016 рік».

 — Як будуть розвиватися події в Україні — покаже час. Ми не хочемо війни. Я не хочу втрачати товаришів, близьких людей. Тому будь-яку можливість, яка дозволить вирішити наші проблеми, територіальні і політичні, мирним шляхом, треба використовувати. Мінськ — це один із шляхів вирішити ці проблеми, — сказав терорист.загрузка...

Читайте також

Коментарі