Глава «ДНР» Олександр Захарченко заявив, що більше 50 мільйонів рублів на рахунках українського олігарха Курченко «заарештовано владою «ДНР». Про це повідомив сепаратистський ресурс ДАН.

«На сьогоднішній момент, завдяки тому що було здійснено ряд оперативно-розшукових заходів, арештовано рахунки його підприємств — це Донецькоблгаз і кілька афілійованих. На рахунках арештовано — точно не скажу, але більше 50 мільйонів рублів, а при обшуку була вилучена маса грошових знаків в різних валютах», — сказав Захарченко.

Нагадаємо, що 13 жовтня указом Захарченко введені «персональні санкції» проти Курченко, призначеного винуватим за паливний колапс в «молодій республіці», Петра Порошенка, Ігоря Коломойського та Бориса Ложкіна.

«Фігурантам списку санкцій, а також афільованим з ними особам заборонено набувати майно і здійснювати фінансові операції на території Республіки. За порушення указу юридичним і фізичним особам загрожує введення державного управління їхніми підприємствами або майно», — на повному серйозі повідомляють сепаратистські ЗМІ.загрузка...

Читайте також

Коментарі