Третина громадян все ще не вирішила за кого голосувати

Третина громадян все ще не вирішила за кого голосувати

Виборці стверджують, що для них більш важлива особистість кандидата, ніж те, яка партія його висуває, передає Дзеркало тижня.

За інформацією видання значна частина виборців (37,5%) ще не обрали жодного з кандидатів для голосування на місцевих виборах 25 жовтня. Найбільше таких у Західному регіоні (48%) та на Донбасі (45%), свідчать дані опитування фонду «Демократичні ініціативи» і КМІС.

 — Загалом збираються взяти участь у виборах 74% населення; 47% – «обов’язково» і ще 27,5% — «скоріше за все». Найвищою можна очікувати явку у Західному регіоні (52% відповіли, що прийдуть «обов’язково» і ще 32% — «скоріше за все»), найнижчою може бути явка на Донбасі (відповідно, 31% і 21%),  — розповіли у виданні.

У містах, де кандидатів в депутати місцевих рад висувають партії, для виборців все ж більше важитиме особистість кандидата (57%), ніж те, яка партія його висуває (34%). Для тих, кому партійна підтримка кандидатів є важливою, найбільш позитивно вплине висування від «Блока Петра Порошенка» (13,5%), «Опозиційного блоку» (8%), «Самопомочі» (8%), «Батьківщини» (7%), «Укропу» (5,9%).загрузка...

Читайте також

Коментарі