Донецькі терористи бояться передачі Україні контролю над кордоном

Донецькі терористи бояться передачі Україні контролю над кордоном

У зв’язку із продовженням Мінських угод на 2016 рік, так званий «депутат народної ради» Сергій Кондрикінський  розповів про «перенесення виборів і збереженні кордонів республіки».

 — Перед урядом України стояло завдання отримати контроль над нашими кордонами. Ми всі чудово розуміли: у разі передачі кордонів Києву, жителі республіки опинилися б у пастці, що не могло віщувати нічого хорошого. Завдяки перенесенню виборів, ми змогли зберегти кордону республіки і Мінські угоди, — сказав він.

За його словами «це не вигідно офіційному Києву, оскільки українська влада прагнула закрити мінський майданчик і перейти до більш жорсткого формат переговорів».

 — Можливо в Женевський, з урахуванням активності американців, які намагалися взяти участь у переговорах, виключаючи при цьому представників «ДНР» і «ЛНР». Це не підходить нам, тому ми зберегли Мінські угоди, не допустили внесення змін, яка хотіла українська сторона. Відповідно Донецька народна республіка виграла в даному питанні набагато більше, ніж могла втратити, — пояснив терорист.загрузка...

Читайте також

Коментарі