Влада умудрилася нагородити викладача-сепаратиста

Влада умудрилася нагородити викладача-сепаратиста

Україна нагородила викладачку, котру звинувачують у сепаратизмі.

Про це повідомила прес-служба Правого Сектор.

 — Гарант режиму Порошенко указом про відзначення державними нагородами працівників освіти за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, багаторічну плідну педагогічну працю та високий професіоналізм було представлено сумнозвісну викладачку Балтівського педагогічного училища Тетяну Притуляк,  — розповіли у партії.

За інформацією ПС «саме цей «висококваліфікований» та «сумлінний» викладач є одним із проповідників російської шовіністичної ідеології (відомою широкому загалу як так званий «рускій мір») в сфері української освіти».

 — Ще від самого початку подій на Майдані, пані Притуляк проявила себе як активний його супротивник і долучається до табору Антимайдану, виступаючи в якості координатора антиукраїнських, прорегіоналівських заходів. Саме завдяки діянням цієї особи, в Балті та Одеській області загалом, було проведено ряд антинародних акцій під назвою «Стоп Майдан» і організовано відбуття на київський Антимайдан у Маріїнському парку чималу кількість проплачених молодиків із сумнівним минулим. Пізніше саме ці люди становитимуть основу сепаратистських угруповань таких як «Одеська Дружина» та «Народна Дружина Одеси», — зауважили у партії.

 — Також цей «світлий промінь» української освіти брав безпосередню участь у регіоналівському проросійському шабаші в лютому 2014 року під Одеською ОДА… Через рік після цього, замість притягнення до кримінальної відповідальності за сепаратизм та посягання на територіальну цілісність держави, викладачка-сепаратист Тетяна Притуляк отримує державну нагороду від імені чинного президента України — вождя режиму внутрішньої окупації! — додали в ПС.загрузка...

Читайте також

Коментарі