Окупований Донбас залишиться без води

Окупований Донбас залишиться без води

Сепаратисти переконані, що, винувата у цьому ж, звичайно, Україна.

 — Мешканці кількох міст Донбасу можуть залишитися без води, оскільки комунальників не допустили до відновлення ділянки каналу Сіверський Донець — Донбас в районі селища Шуми, повідомили в прес-службі компанії «Вода Донбасу», яка забезпечує водопостачання регіону.

 — На сьогоднішній день ремонтні бригади КП «Компанія «Вода Донбасу» як і раніше не можуть отримати допуск для виконання відновлювальних робіт на ділянці каналу Сіверський Донець-Донбас від насосної станції третього підйому до балки Шуми, — відзначили в прес-службі компанії.

Повідомляється, що провести ремонтні роботи на цій ділянці необхідно в найкоротші терміни, інакше кілька міст «республіки» залишаться без води.

 — Провести відновлювальні роботи на цій ділянці трубопроводу необхідно якомога швидше, тому що від цього залежить стабільна робота каналу СДД в зимовий період. Якщо ці роботи не будуть виконані найближчим часом, під загрозою опиниться водопостачання Донецька, Горлівки, Макіївки та прилеглих населених пунктів, а також Маріуполя, — йдеться в повідомленні «Води Донбасу».загрузка...

Читайте також