Захарченко ввів санкції проти своїх «ворогів»

Захарченко ввів санкції проти своїх «ворогів»

Влада  «ДНР» ввела персональні санкції щодо президента України Петра Порошенка, а також ряду великих українських бізнесменів. Як повідомляють інформресурси сепаратистів, відповідну постанову підписав глава ДНР Олександр Захарченко.

Обмеження також торкнулися ряду великих українських бізнесменів. Йдеться про власника групи «Приват» і колишнього губернатора Дніпропетровської області Ігоря Коломойського, власника групи компаній «Газ України» Сергія Курченко, голову адміністрації Порошенко і мультимільйонера Борис Ложкіна.

Відтепер їм заборонено купувати нерухомість та інше майно, а також здійснювати банківські операції на території  «республіки». Порушення постанови фізичними або юридичними особами загрожує «тимчасовим введенням держуправління» на підприємствах, що потрапили під санкції (незалежно від форм власності).

У документі наголошується, що санкції були введені через те, що діяльність «ряду фізичних і пов’язаних з ними юридичних осіб» спрямована на «організацію та фінансування агресивних військових дій» проти «ДНР», а також на «дестабілізацію політичної та соціально-економічної ситуації» .

Постанова Захарченко набула чинності з дня її підписання — 13 жовтня 2015 року. Контролювати виконання документа доручено «Генпрокуратурі «ДНР», а також «міністерствам держбезпеки та внутрішніх справ  республіки».загрузка...

Читайте також

Коментарі