Розпочато розслідування щодо кількох посадових осіб в результаті катастрофи в Затоці —...

Розпочато розслідування щодо кількох посадових осіб в результаті катастрофи в Затоці — Саакашвілі

Останні 2 дні водолази намагаються знайти тіла всіх загиблих в результаті катастрофи з «Іволгою» в Затоці.

Вже після перших офіційних зведень позавчора, стали надходити повідомлення, що на «Іволзі» могли бути більше загиблих, написав на своїй сторінці очільник Одещини Михеїл Саакашвілі.

«Вчора водолази цілий день намагалися працювати, але через сильну течію занурення були вкрай ускладнені. Сьогодні на місці події працював плавучий кран, зовсім скоро підніме затонуле судно. У нас й досі немає остаточної цифри загиблих, так як капітан і врятовані пасажири весь час давали протилежні свідчення. З моменту катастрофи в міліцію звернулися родичі з приводу зникнення кількох громадян, йде перевірка цієї інформації«, — йдеться у його повідомленні.

Також зазначається, що сьогодні прокуратура звернулася до суду з клопотанням про арешт капітана і розпочато розслідування щодо кількох посадових осіб, в обов’язки яких входило запобігання цієї трагедії.

«Ми провели зустріч штабу і прикордонники доповіли про посилення контролю за виходом суден у море. Також ми очікуємо, що й інші державні служби повністю змінять свої правила і наведуть порядок«, — зазначає Саакашвілі.

Читайте також: На Одещині затонув пасажирський катер, є загиблі, — Саакашвілізагрузка...

Читайте також

Коментарі