Глава адміністрації Путіна обізвав Україну "тупим придатком" Заходу

На думку одіозного чиновника, саме такою буде роль нашої країни у разі її інтеграції з цивілізованим світом - "придаток з виробництва сільгосппродукції, яку ще невідомо хто придбає".

Уже в цій фразі Іванова - логічне протиріччя, яким взагалі відрізняються висловлювання кремлівських мешканців. Якщо придаток з виробництва сільгосппродукції - значить, ця сільгосппродукція повинна реалізовуватися. Якщо не буде реалізовуватися - значить, не придаток. Але в самій цій спробі образити - повне нерозуміння ситуації в сучасному світі.

Це не Україна - придаток. Це Росія - придаток. Газовий і нафтовий. Нічого іншого російська економіка взагалі не продукує. Курс національної валюти в Росії повністю залежить від нафтових цін - більш того, в країні це ніхто вже й не приховує. Надії на майбутнє Росії теж залежать від нафтових цін. Буде нафта за 100 - почнуть їсти більше м'яса і відпочивати в Єгипті. Буді нафта по 20 - будуть їсти траву на дачі. Так що ж це за економіка, що ж це за влада, що ж це за люди, що ж це за країна? І чому один з керівників цієї маргінальної бензоколонки взагалі дозволяє собі розкривати рот - рот військового злочинця?

Але справа не тільки в цьому. Справа в тому, що якби ми перетворилися на "сільськогосподарський придаток" Заходу - нам би сильно пощастило. Це означало б, що нам вдалося створити сучасне конкурентоспроможне сільське господарство. Це означало б, що ми можемо на рівних співіснувати з сільськогосподарськими галузями провідних країн Європи. Що ми впроваджуємо нові технології. Що ми змінюємо економіку - всю, в цілому. У Європі така серйозна конкуренція в сільському господарстві, що для перетворення в "придаток" необхідно докласти величезних зусиль. І стати таким "сільськогосподарським придатком" - набагато вигідніше, ніж бути придатком до військово-промисловому комплексу Росії і співучасниками вбивства мирних громадян - основного, крім видобутку нафти, заняття керівників сусідньої країни. Для початку нам би витіснити з російського ринку Ізраїль. Тому що велика частина моркви на російському ринку - ізраїльська. А не російська. У Росії технологій тривалого зберігання популярного овоча немає. Ось і їдять росіяни єврейську моркву - не давляться. Натомість поки що роблять ракети. Не соромно, Сергій Іванов? Або Ізраїль - теж "придаток"? Хто б міг подумати, що сільськогосподарський!

А втім, давитися можна не тільки єврейської морквою. Давитися можна і ненавистю. Ненавистю до вільних людей. І якщо Путіна, Іванова та іншу чекістську шантрапу аж перекошує від ненависті до українців та нашого майбутнього - значить, ми рухаємося в правильному напрямку.

ВІТАЛІЙ ПОРТНИКОВ

Рекомендуємо прочитати

Лицо Анджелины Джоли «застыло»: 42-летняя актриса увлеклась инъекциями

42-летняя Анджелина Джоли (Angelina Jolie) прилетела с официальным визитом в Найроби во Всемирный день беженцев....

Це може бути цікавим

Кабмін спрогнозував курс гривні на три роки. Чому Уряду вигідна девальвація гривні?

Такий прогноз рік тому давав керівник «Публічного аудиту» Максим Гольдарб, коментуючи анонсоване Кабміном підвищення «мінімалки»....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

В киевской подземке раскрыли планы по строительству метро на Виноградарь

Две новые станции столичного метро на Виноградаре достроят и откроют уже в конце 2019 года....