Глава адміністрації Путіна обізвав Україну «тупим придатком» Заходу

Глава адміністрації Путіна обізвав Україну «тупим придатком» Заходу

На думку одіозного чиновника, саме такою буде роль нашої країни у разі її інтеграції з цивілізованим світом — «придаток з виробництва сільгосппродукції, яку ще невідомо хто придбає».

Уже в цій фразі Іванова — логічне протиріччя, яким взагалі відрізняються висловлювання кремлівських мешканців. Якщо придаток з виробництва сільгосппродукції — значить, ця сільгосппродукція повинна реалізовуватися. Якщо не буде реалізовуватися — значить, не придаток. Але в самій цій спробі образити — повне нерозуміння ситуації в сучасному світі.

Це не Україна — придаток. Це Росія — придаток. Газовий і нафтовий. Нічого іншого російська економіка взагалі не продукує. Курс національної валюти в Росії повністю залежить від нафтових цін — більш того, в країні це ніхто вже й не приховує. Надії на майбутнє Росії теж залежать від нафтових цін. Буде нафта за 100 — почнуть їсти більше м’яса і відпочивати в Єгипті. Буді нафта по 20 — будуть їсти траву на дачі. Так що ж це за економіка, що ж це за влада, що ж це за люди, що ж це за країна? І чому один з керівників цієї маргінальної бензоколонки взагалі дозволяє собі розкривати рот — рот військового злочинця?

Але справа не тільки в цьому. Справа в тому, що якби ми перетворилися на «сільськогосподарський придаток» Заходу — нам би сильно пощастило. Це означало б, що нам вдалося створити сучасне конкурентоспроможне сільське господарство. Це означало б, що ми можемо на рівних співіснувати з сільськогосподарськими галузями провідних країн Європи. Що ми впроваджуємо нові технології. Що ми змінюємо економіку — всю, в цілому. У Європі така серйозна конкуренція в сільському господарстві, що для перетворення в «придаток» необхідно докласти величезних зусиль. І стати таким «сільськогосподарським придатком» — набагато вигідніше, ніж бути придатком до військово-промисловому комплексу Росії і співучасниками вбивства мирних громадян — основного, крім видобутку нафти, заняття керівників сусідньої країни. Для початку нам би витіснити з російського ринку Ізраїль. Тому що велика частина моркви на російському ринку — ізраїльська. А не російська. У Росії технологій тривалого зберігання популярного овоча немає. Ось і їдять росіяни єврейську моркву — не давляться. Натомість поки що роблять ракети. Не соромно, Сергій Іванов? Або Ізраїль — теж «придаток»? Хто б міг подумати, що сільськогосподарський!

А втім, давитися можна не тільки єврейської морквою. Давитися можна і ненавистю. Ненавистю до вільних людей. І якщо Путіна, Іванова та іншу чекістську шантрапу аж перекошує від ненависті до українців та нашого майбутнього — значить, ми рухаємося в правильному напрямку.

ВІТАЛІЙ ПОРТНИКОВзагрузка...

Читайте також