Потерпілі розповіли, як затонув човен у Затоці

Потерпілі розповіли, як затонув човен у Затоці

Потерпілі, а саме 16 людей, яких було врятовано з затонувшого човна в Затоці Одеської області, наразі перебувають у Білгород-Дністровській Центральній районній лікарні. Вони розповіли, як саме сталася аварія, повідомляє УНН.

Зокрема, вони розповіли, що на судні були люди з Одеси, Кіровограда та Києва. Багато із них виходили у море перший раз і про перевантаження судна не знали. У рибалки з Кіровограда Дмитра Мартинова в морі загинув друг. Згадує, що на борту перебували без рятувальних жилетів.

«Шторм вранці був. Ми ще подзвонили, уточнили — сказали, що виходять … Незрозумілим чином перевернулося. Шторм великий був, ми поверталися вже в порт — і він просто перекинувся … Ми рятувалися на плоту. Нас 13 чоловік було на плоту, ми його ледве розкрили і розправили. Важко добиралися на берег», — розповів Мартинов.

Ще один врятований чоловік, який представився Володимиром переніс операцію на ногах, перебитих гвинтом.

«Вже буї пройшли, близько було до порту, а там мілководдя, хвиля збільшилася. Бічний удар хвилі — і перевернулося. Як могли дерлися нагору, потім з корпусу стало змивати, хвилі посилилися. Кого куди розкидало. Потім катер підійшов. Встигли подзвонити рятувальникам», — розповів потерпілий.

Нагадаємо, що в суботу, 17 жовтня, прогулянкове судно «Іволга» вийшло в море. За попередніми даними на борту перебувало 36 осіб. Під час повернення на базу приблизно о 16:00 судно перевернулося.  В результаті вдалося врятувати 22 людини, знайдено 14 тіл загиблих.

На Одещині сьогодні день жалоби за жертвами аварії катера «Іволга».загрузка...

Читайте також

Коментарі