У «ЛНР» «міністра» затримали за перевищення повноважень

У «ЛНР» «міністра» затримали за перевищення повноважень

У «ЛНР» за перевищення посадових повноважень затримали «міністра» палива, енергетики та вугільної промисловості Дмитра Ляміна, передає РИА Новости.

«17 жовтня в рамках кримінальної справи, порушеної за фактом вчинення посадовими особами дій, що виходять за межі наданих законом «ЛНР» прав і повноважень, які спричинили істотне порушення прав і законних інтересів суспільства і держави… співробітниками «МГБ» і «МВС «ЛНР» з санкції «глави республіки» Плотницького був затриманий міністр палива, енергетики та вугільної промисловості «ЛНР» Лямін», — йдеться в повідомленні.

c78314a-lnr

За даними «МГБ», перебуваючи у злочинній змові з «правою рукою» відомого українського кримінального авторитета Юри Єнакіївського — І.Аврамовим, — «міністр неухильно виконував розпорядження кримінальних авторитетів по контрабанді вугілля і передачі під контроль криміналітету стратегічно важливих для республіки підприємств паливно-енергетичної сфери».

Зокрема, як повідомили в  «МГБ» «використовуючи своє службове становище, в період з січня по вересень 2015 незаконним шляхом реалізував на Україну понад 3,3 млн вугільної продукції, що складає більше 88% від усього видобутого і реалізованого республікою вугілля. Свої махінації він проводив через підконтрольні йому фірми, які не мають реєстрації і не здійснюють виплати в бюджет».

У результаті злочинної діяльності Ляміна «економіці «ЛНР» завдано збитків у розмірі близько 350 млн рублів».загрузка...

Читайте також

Коментарі