Російський опозиціонер Ходорковський вимагає допитати Гіркіна по катастрофі МН17

Російський опозиціонер Ходорковський вимагає допитати Гіркіна по катастрофі МН17

Російський опозиціонер, засновник фонду «Відкрита Росія» і екс-глава ЮКОСа Михайло Ходорковський вважає, що для розслідування катастрофи малайзійського Boeing 777 рейсу MH17 необхідно допитати терориста Ігоря Стрєлкова (Гіркін). Про це Ходорковський повідомив у своєму Twitter.

«Не можна говорити про чесне розслідування по Boeing і не допитати Гіркіна», — написав Ходорковський.

Він опублікував посилання на розміщену в інтернеті петицію до Слідчого комітету Росії, яку склав журналіст Володимир Кара-Мурза-молодший, один з авторів скандального фільму «Сім’я» про Путіна і Кадирова.

«Російські офіційні особи неодноразово заявляли про готовність сприяти розслідуванню причин катастрофи. Однак про обставини аварії «Боїнга» досі не допитаний Ігор Гіркін (Стрєлков), який зарах проживає в РФ, а на момент катастрофи — т. зв. «Командувач збройними силами Донецької народної республіки». При тому, що сам Гіркін в день катастрофи написав у соціальній мережі «ВКонтакте», що його підлеглі збили літак в районі міста Торез — як вони думали, український військово-транспортний літак Ан-26″, — наголошується в петиції.

«Ми звертаємося до Слідчого комітету РФ з вимогою допитати Ігоря Гіркін (Стрелкова) про обставини краху рейсу MH17 в небі над Донецькою областю 17 липня 2014″, — закликає Ходорковський.загрузка...

Читайте також