У Києві досі без опалення залишаються 27% будинків

У Києві досі без опалення залишаються 27% будинків

ПАТ «Київенерго» заявляє, що станом на ранок 15 жовтня підключило до опалення 72,6% житлових будинків, 94,3% – шкіл, 95,8% – дитсадків та 93,3% – лікувальних закладів.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

При цьому у «Київенерго» запевнивнили, що вже цієї зими 90% споживачів будуть сплачувати за тепло за будинковими лічильниками, яких встановили 4 тисячі штук.

«Уже в опалювальному сезоні, що розпочався, 90% обсягів спожитого київськими будинками тепла мешканці будуть сплачувати за показниками лічильників, тоді як ще минулого опалювального сезону цей показник був близько 45%», — йдеться в повідомленні.

Водночас у «Київенерго» відзначили, що розпочали опалювальний сезон без підтверджених на рівні уряду лімітів газу.

«Зберігання газу «Київенерго» не здійснює, тому єдиною гарантією своєчасних поставок є діючі контракти з НАК «Нафтогаз України». Можливість «Київенерго» своєчасно сплачувати за газ напряму залежить від розрахунків споживачів за опалення та гаряче водопостачання», — йдеться в повідомленні.

У компанії нагадали, що на 1 жовтня борг «Київенерго» за газ перед НАК «Нафтогаз України» становить близько 2,4 мільярда гривень (із них 545 мільйонів гривень – за газ, використаний на виробництво тепла). У свою чергу споживачі заборгували «Київенерго» 3,5 мільярда гривень.

 загрузка...

Читайте також

Коментарі