У Києві досі без опалення залишаються 27% будинків

ПАТ "Київенерго" заявляє, що станом на ранок 15 жовтня підключило до опалення 72,6% житлових будинків, 94,3% – шкіл, 95,8% – дитсадків та 93,3% – лікувальних закладів.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

При цьому у "Київенерго" запевнивнили, що вже цієї зими 90% споживачів будуть сплачувати за тепло за будинковими лічильниками, яких встановили 4 тисячі штук.

"Уже в опалювальному сезоні, що розпочався, 90% обсягів спожитого київськими будинками тепла мешканці будуть сплачувати за показниками лічильників, тоді як ще минулого опалювального сезону цей показник був близько 45%", - йдеться в повідомленні.

Водночас у "Київенерго" відзначили, що розпочали опалювальний сезон без підтверджених на рівні уряду лімітів газу.

"Зберігання газу "Київенерго" не здійснює, тому єдиною гарантією своєчасних поставок є діючі контракти з НАК "Нафтогаз України". Можливість "Київенерго" своєчасно сплачувати за газ напряму залежить від розрахунків споживачів за опалення та гаряче водопостачання", - йдеться в повідомленні.

У компанії нагадали, що на 1 жовтня борг "Київенерго" за газ перед НАК "Нафтогаз України" становить близько 2,4 мільярда гривень (із них 545 мільйонів гривень – за газ, використаний на виробництво тепла). У свою чергу споживачі заборгували "Київенерго" 3,5 мільярда гривень.

 

Рекомендуємо прочитати

Ученые выяснили, чем вызван синдром хронической усталости

Причиной развития загадочного синдрома хронической усталости оказались определенные штаммы бактерий, аномально большое количество которых в кишечнике заставляет человека чувствовать себя постоянно утомленным, говорится в статье, опубликованной в журнале Microbiome....

Це може бути цікавим

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Актеру Пореченкову вручили награду террористов в МХАТе

Главный российский театр - МХАТ - запятнал свою репутацию, став полигоном для игрищ террористов и их поклонников....