Trubetskoy викличе духів на презентації дебютного альбому

Trubetskoy викличе духів на презентації дебютного альбому

Група Trubetskoy опублікувала маніфест, присвячений дебютному альбому Magister Bibendi, і тизер кліпу на головну пісню. Реліз платівки має відбутися 23 жовтня. На альбомі не буде жодної виданої раніше композиції. 8 листопада група виступить у Києві з концертом-презентацією Magister Bibendi.

«Багато хто думав, що ми мертві. Але ми співаємо і танцюємо! Бо рок-н-рол здатний заглушити навіть дзвін похоронних дзвонів. Якщо герої ведуть людей на війну — ми одягнемо маски антигероїв. Якщо танцпол завалений кістками — давайте хоча б на них потанцюємо! Якщо рок-музика — це мертва наречена, чому б не потискати покійницю? А раптом прокинеться?

Magister Bibendi — це не просто «розпорядник пиятики» (як вважають знавці латини). Це трикстер, вуличний маг, привабливий шахрай, ді-джей на бенкеті під час чуми. Він є у світ, коли світ стає занадто серйозним. Нам здається, що цей час вже прийшов. Ми запрошуємо всіх на колективний спіритичний сеанс — заглянемо в тріщину між світами і викличемо дух Магістра разом!

Почнемо прямо сьогодні. Продовжимо — 19 жовтня, коли вийде кліп Magister Bibendi. Двадцять третього ми випустимо однойменний альбом. 4 листопада презентуємо його в Пітері, 8-го — у Києві, далі — скрізь!»

Група Trubetskoy була утворена у вересні 2014 екс-музикантами «Ляпіса Трубецького» Павлом Булатникова (вокал), Русланом Владико (гітара), Олександром Сторожуком (барабани), до яких приєднався Алесь-Франтішек Мишкевіч (бас-гітара).

8 листопада 19:00
Клуб Атлас
Київ, Артема 37-41

Продаж квитків загрузка...

Читайте також