Саакашвілі створив окремий спецпідрозділ міліції

Саакашвілі створив окремий спецпідрозділ міліції

Голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі заявляє, що в області будуть проведені чесні місцеві вибори 25 жовтня, а для боротьби з можливими фальсифікаціями та порушеннями буде створений спеціальний підрозділ правоохоронців.

«В Одесі завжди були вибори сфальсифіковані, завжди були м’язисті хлопці, завжди були комісії, завжди були якісь спеціальні райони … де в комісіях традиційно все було сфальсифіковане — це всі знають», — заявив Саакашвілі в інтерв’ю «5 каналу».

Він зазначив, що правоохоронці на Одещині вже затримали кількох чиновників за підготовку фальсифікації, місцевих виборів.

«І зараз ми створили дуже хороший спецназ, завтра його будемо представляти. Абсолютно новий — такого ніде більше в регіонах України немає. Вони будуть готуватися, тренуватися для «заварушек» під час виборів. Десь світло раптом вночі відключається, якісь маленькі заворушення, «шухер», — це не пройде. І вперше я можу сказати, що в Одесі ми проведемо чесні вибори «, — підкреслив Саакашвілі.

Він також підкреслив, що в Одеській області дуже широкий спектр кандидатів, з яких громадяни можуть вибирати місцеві органи самоврядування.загрузка...

Читайте також

Коментарі