Спроби олігарха Сергія Курченко зайняти монопольне становище на ринку енергоресурсів в «Донецькій» і «Луганській Народних Республіках» фактично спровокували там енергетичну кризу. Таку думку висловив сьогодні завідувач сектором України російського Інституту країн СНД Денис Денисов.

 — Близький до Януковича український олігарх Курченко, працюючи за традиційними українськими схемами, що включає підкуп чиновників, створення корупційних ланцюжків, відмову від своїх зобов’язань, спробував зайняти домінуюче положення в енергетичному секторі «ДНР» і «ЛНР». Намагаючись монополізувати газовий, вугільний, бензиновий ринки, він фактично спровокував найжорстокішу енергетичну криза в молодих республіках, — сказав Денисов.

За словами «експерта», після цих подій «діями Курченко зацікавилося міністерство держбезпеки ДНР і реакція правоохоронних органів молодих республік була «максимально швидкою і жорсткою». Були порушені кримінальні справи проти афілійованих з ним компаній, а самому Курченко заборонили в’їзд на території республік».

Як заявив напередодні головний терорист Донеччини Олександр Захарченко, «через дії Курченко тиск в магістральному газопроводі впало практично вдвічі».загрузка...

Читайте також