Чиновники вимагали гроші у переселенців, — недовго

Чиновники вимагали гроші у переселенців, — недовго

Під час обшуків за місцем їх роботи і проживання були вилучені докази щодо отримання зловмисниками неправомірної вигоди на суму понад 300 тисяч гривень, а також близько 35 тисяч гривень готівкою. Одного зі службовців затримано в порядку ст. 208 КПК України. Дії зловмисників кваліфіковані за ст. 191 Кримінального кодексу України.

Про це повідомили у Департаменті протидії злочинності у сфері економіки МВС України.

Правоохоронці встановили, що група посадових осіб Луганського обласного центру зайнятості, Головного управління пенсійного фонду України в Луганській області, Управління праці та соціального захисту населення м. Сєверодонецьк, а також Управління пенсійного фонду України в м. Сєверодонецьк створили злочинну схему власного збагачення.

 — Ці посадовці за попередньою змовою і без присутності громадян, проживаючих на тимчасово окупованих територіях, безпідставно оформлювали на них пенсійні виплати, займалися оформленням довідок про взяття на облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення АТО, банківських карток, а також здійснювали реєстрацію осіб у міських відділах міграційної служби Луганської області, — розповіли правоохоронці.

12 жовтня працівниками Управління протидії злочинності у сфері економіки ГУМВС України в Луганській області були проведені санкціоновані обшуки у приміщеннях Головного управління пенсійного фонду України в Луганській області, Управління праці та соціального захисту населення м. Сєверодонецьк, Управління пенсійного фонду України в м. Сєверодонецьк, а також за адресами проживання службових осіб.загрузка...

Читайте також

Коментарі