Теперішня влада примусила платити податки навіть заробітчан

Теперішня влада примусила платити податки навіть заробітчан

Азаров просто мріяв оподаткувати заробітчан. Ця ідея не покидала його ніколи. Що він тільки не вигадував, в які законопроекти лише не вписував цю норму. Але у нього нічого не вийшло, переконаний Віктор Балога.

 — Зате нинішній владі це майже вдалося. Поки вони забивали людям баки гранатами і «мосійчуками», Верховна Рада, під виглядом захисту трудових прав українців за кордоном, спокійно собі проголосувала в першому читанні законопроект ‪#‎2330а‬, згідно якого кожен трудовий мігрант повинен буде платити єдиний соціальний внесок, — розповів він на своїй сторінці у Facebook.

Він переконаний, що «вимагати податки з тих, кого ця держава змусила поневірятися за кордоном за шматок хліба — це цинізм, який міг собі дозволити лише Азаров і Партія регіонів».

—  Але цей законопроект був проголосований не силами «Опозиційного блоку» і «Відродження», а завдяки Блоку Петра Порошенка і «Народному Фронту». Саме тими, хто сьогодні не створюють робочі місця, а хочуть, як трутні, попастися на доходах простих роботяг. А це — від 6 до 10 мільярдів доларів щороку. Сума настільки серйозна, що з нею не може позмагатися жоден українських олігарх. Але замість того, щоб подякувати заробітчанам і покаятися, що ця деражава колись змусила їх втікати за кордон, нинішня влада дивиться лише, як би це їх «взути» і бажано — на серйозну суму, — додав він.загрузка...

Читайте також

Коментарі